Highline.com.pl

Oferta

JĘZYK OBCY
W 6 MIESIĘCY

kursy indywidualne

Uwielbiamy zakładać się z klientami! Załóż się z nami, że w pół roku nauczymy Cię dowolnego języka obcego – o minimum 2 poziomy językowe do góry!

👉 Jeśli tak się nie stanie, zwracamy 100% kosztów!

W każdym przypadku wygrywasz!⭐️ 

#welovelanguages #highlinelanguages 

Oferta

JĘZYK OBCY
W 6 MIESIĘCY

kursy indywidualne

Uwielbiamy zakładać się z klientami! Załóż się z nami, że w pół roku nauczymy Cię dowolnego języka obcego – o minimum 2 poziomy językowe do góry!

👉 Jeśli tak się nie stanie, zwracamy 100% kosztów!

W każdym przypadku wygrywasz!⭐️ 

#welovelanguages #highlinelanguages 

dzieci-12-slider

Czym jest Mentoring Premium ?

Indywidualny tok nauki z pełnym nadzorem eksperta językowego

Intensywne 4 tygodnie z Mentorem językowym, oparte na stałym kontakcie i dedykowanym programie tworzonym indywidualnie dla każdego kursanta, kontynuowane przez najlepszych specjalistów Highline przez kolejne 5 miesięcy.

minimum 2 poziomy wzwyż w 6 miesięcy (np. z A1 na B1+)

Dla kogo jest ten program?

Dla tych, którzy potrzebują nauczyć się języka w ekspresowym tempie, a nie mają czasu na długie godziny nauki.

Miesiąc intensywnych spotkań online z Mentorem – czyli poliglotą i specjalistą metodologicznym, który w tym czasie dzieli się swoją wiedzą na temat najskuteczniejszych metod nauki języków obcych oraz działa w systemie zadaniowym. 

Nauka polega na wielu punktach styku z językiem obcym, oparta jest głównie na zainteresowaniach kursanta, a głównym celem jest immersja (otoczenie się językiem). 

Program nauki składa się z codziennego kontaktu z językiem w formie zadaniowej, dwa razy po 15 minut. Łącznie 30 minut dziennie, a także dwa spotkania w tygodniu po 60 minut z Mentorem Językowym, podczas których skupiają się na maksymalizacji umiejętności praktycznej komunikacji.

Efektem pierwszego miesiąca programu „Język Obcy w 6 Miesięcy” jest identyfikacja najskuteczniejszej ścieżki nauki dla kursanta – czyli jakimi metodami, o jakich porach i z jaką częstotliwością proces nauki przyniesie najlepsze i najszybsze efekty.

Po miesiącu Mentoringu rozpoczyna się 5-miesięczna kontynuacja tej ścieżki ze specjalistą językowym (również dwa razy w tygodniu po 60 min), z którym szlifują nabytą wiedzę, a dodatkowo prowadzą spontaniczną komunikację w języku docelowym podczas regularnych lekcji oraz 5-minutowych telefonów od lektora –3 telefony tygodniowo w elastycznych godzinach – co pomaga utrzymać działanie immersji w języku i osiągnąć optymalne efekty (min. 2 poziomy wzwyż).

Wiem jaką wartością jest znajomość języków obcych, bo sama na tym buduję mój potencjał. Dlatego chciałam tego samego nauczyć moje dziecko. Jako przedsiębiorca wiem też jaką wartość ma czas i efektywność nauki, dlatego szukałam rozwiązania, które zagwarantuje szybkie efekty w nauce mojego syna. Brakowało jednego elementu - motywacji młodego człowieka. Tą załatwił mój tata - proponując wnukowi, że jeśli w 6 miesięcy nauczy się sprawnie komunikować po angielsku, to w nagrodę będzie mógł wybrać dowolne miejsce w Europie na wyjazd wakacyjny. Motywacja zadziałała, moje przekonanie o sensie tego przedsięwzięcia było. Brakowało sprawdzonej firmy, która dowiezie wynik.

Na szczęście znam Fabiana Lesnera, współwłaściciela Highline - szkoły językowej, która w ofercie ma tzw. program Premium, język obcy w 6 miesięcy. Powiedziałam Fabianowi "Sprawdzam"! I nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten program. Syn bez oporów komunikuje się po angielsku, swobodnie prowadzi rozmowy i czuje się z tym komfortowo. A startował z poziomu składania kilku słów i prawie zerowego rozumienia ze słuchu. A co najważniejsze - chce rozwijać te umiejętności i kontynuować naukę z Highline. Złapał tzw. "bakcyla", a to największa wartość dla mnie 🙂

Polecam Highline - praktyka, konkret i efekty, to trzy słowa opisujące naukę z tą ekipą.
Anna Martens
Prezes w OnData Sp. z o. o.

Jak wyglądają etapy nauki podczas programu J6M?

Indywidualny tok nauki z pełnym nadzorem eksperta językowego

Intensywne 4 tygodnie z Mentorem językowym, oparte na stałym kontakcie i dedykowanym programie tworzonym indywidualnie dla każdego kursanta, kontynuowane przez najlepszych specjalistów Highline przez kolejne 5 miesięcy.

Brief – By program nauki był idealnie przystosowany do Ciebie, chcemy wiedzieć jak żyjesz, jak pracujesz i jak spędzasz czas wolny. Dlatego poprosimy Cię o wypełnienie formularza, dzięki któremu dowiemy się jak funkcjonujesz i jakie metody nauki wybrać, by były zgodne z Twoimi obowiązkami i aktualną sytuacją zawodową oraz rodzinną.

Program – Wiemy, że nauka języków przebiega inaczej u osób mających dzieci, a inaczej u tych, którzy większość swojego czasu spędzają w aucie. Każdy z nich wymaga innego podejścia do nauki języków i innego programu. Tworzymy go specjalnie dla Ciebie.

Grupa FBPracujemy na Twoich zainteresowaniach, dzięki dołączeniu Cię do międzynarodowych grup tematycznych. Dodatkowo, stworzona specjalnie dla Ciebie grupa na Facebooku to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wybranych linków z propozycjami odcinków i podcastów na YouTube oraz całego planu działania na poszczególne tygodnie.

Zarządzanie zadaniami – Dajemy Ci dostęp do specjalnego programu do zarządzania projektami. W każdym tygodniu będziemy wprowadzać do niego małe zadania oraz wspólnie kontrolować tempo ich zaliczania. Będziesz dzięki niemu dokładnie wiedzieć, co jest do zrobienia, a my na jakim etapie jesteś.

4 tygodnie pełnego nadzoru i indywidualnych sesji – Przez 4 tygodnie będziemy Cię wspierać i analizować Twój proces uczenia się. Spotkania mają formę online 1:1, a komunikacja SMS-owa, telefoniczna, mailowa utrzymana jest w języku docelowym. Naszym celem jest osiągnięcie szybkich efektów i płynności mówienia w najkrótszym możliwym czasie, poprzez szlifowanie najczęstszych scen sytuacyjnych, które stanowią 50% komunikacji podstawowej.

Kontynuacja: kurs konwersacyjny – po programie mentoringowym będziesz już uzbrojony we wszystkie narzędzia do dalszej pracy nad językiem obcym. W kolejnym miesiącu przydzielamy lektora prowadzącego, który będzie kontynuował rozpoczęty proces przez kolejne 5 miesięcy bazując na zebranych informacjach.

Najczęstsze obawy naszych kursantów, zanim podejmą wyzwanie:

Klient: “Nie nauczę się w pół roku – już tyle lat próbuję.”

Highline: Przy dobrze dobranych metodach, częstotliwości ćwiczeń, a przede wszystkim stałym nadzorze i wsparciu Mentora jesteśmy pewni, że każdy jest w stanie wskoczyć o dwa poziomy językowe w 6 miesięcy. Ale żeby całkowicie zdjąć z Ciebie ryzyko, gwarantujemy Ci ten wynik albo zwracamy całość pieniędzy.  Wiemy, co robimy, bo robimy to od 14 lat. Sprawdźmy się w boju – niczym nie ryzykujesz!

Klient: „Ten program jest za drogi.” 

Highline: Nie ma nic droższego, jak bezskuteczna nauka języka przez 5 lat. Można to zrobić raz, a dobrze i nie męczyć się latami. Pół roku i zamykamy temat płynnej komunikacji – nieważne, z jakiego poziomu startujesz. W efekcie wychodzi nie tylko szybciej, ale też taniej. 😊

Klient„Nie wiem, czy znajdę czas.”

Highline: Program Język Obcy w 6 Miesięcy jest właśnie dla osób, które tego czasu mają niewiele. Polega na tym, że wykorzystuje się tzw. pustobiegi, czyli np. kursant stoi w korku i rozmawia z lektorem przez telefon po angielsku, stoi w kolejce do lekarza i wymienia wiadomości po angielsku z lektorem lub nagrywa mu notatki głosowe, razem spotykają się tylko dwa razy w tygodniu online – z każdego miejsca na Ziemi. 😊 Kursant wykonuje wszelkie ćwiczenia w godzinach elastycznych, kiedy akurat ma chwilę przerwy, bo są to krótkie kontakty, po 15 min nauki (np. przerwa reklamowa podczas meczu, czy gdy dziecko zasnęło robimy 15-minutowe zadania w języku obcym).

Klient: „Ale ja nie mam talentu do języków obcych.”

Highline: To dobrze, bo my też nie. 😊 Talent do języków obcych nie gra dużej roli przy odpowiednio określonym celu, dobrze dobranych metodach i odpowiedniej częstotliwości kontaktu z językiem – a to wszystko wraz z pełnym nadzorem Mentora dostaniesz w programie „Język Obcy w 6 Miesięcy”. Kompetencje językowe są w zasięgu każdego – a od talentu znacznie ważniejsze jest ukierunkowane działanie i konsekwencja.

Klient: „Na jakiej podstawie dobieracie metody i specjalistów?”

Highline: Bierzemy pod uwagę bardzo wiele czynników – od zamierzonego celu, poprzez rodzaj wykonywanej pracy i możliwości czasowe kursanta, aż po indywidualne preferencje i zainteresowania kursanta. W ten sposób tworzymy praktycznie idealne dopasowanie do jednego z ponad 50 starannie dobranych specjalistów, który z kolei w równie precyzyjny sposób dobiera metody i ćwiczenia, aby osiągnąć cel w najbardziej efektywny i przyjemny sposób.

Klient: „A jeśli akurat mi nie wyjdzie?”

Highline: Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się wygrać tego zakładu z nami. Jeśli będziesz tym (nie)szczęśliwcem, to bez jakichkolwiek problemów zwrócimy Ci całość poniesionych kosztów. Ryzyko jest znikome 😊

brief

program

grupa fb

Zarządzanie zadaniami

Konsultacje

start

4 tygodnie indywidualnych sesji

Kontynuacja – 5-miesięczny kurs konwersacyjny

brief

program

grupa fb

Zarządzanie zadaniami

Konsultacje

start

4 tygodnie indywidualnych sesji

Kontynuacja – 5-miesięczny kurs konwersacyjny

brief

program

grupa fb

Zarządzanie zadaniami

Konsultacje

start

4 tygodnie indywidualnych sesji

Kontynuacja – 5-miesięczny kurs konwersacyjny

Cena w zależności od pakietu:
185-245 PLN/60 min.

formularz kontaktowy


  kontakt

  Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Działamy na terenie całej Polski,
  nasze dwie centrale znajdują się w:
  Kraków, ul. Wadowicka 8A
  Warszawa,  ul. Chłodna 51

  Biuro – numer główny:+48 733 135 033

  Email: office@highline.com.pl

  Dział Szkoleń Językowych: +48 733 133 494
  Dział Tłumaczeń: +48 538 622 882

  Biuro – numer główny: +48 733 135 033 Email: office@highline.com.pl Dział Szkoleń Językowych: +48 733 133 494 Dział Tłumaczeń: +48 538 622 882

  Zamów ofertę językową dla swojej firmy

  Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty językowej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję.