Highline.com.pl

Oferta

Wdrożenia językowe

potrzeba:

Pracodawcy w obliczu braku „rąk do pracy” coraz częściej sięgają po rekrutacje zagraniczne, czyli pracowników z Gruzji, Nepalu, Filipin, Kazachstanu czy Albanii.

Wyzwanie:

Językowe kursy stacjonarne są bardzo kosztowne, długotrwałe i mało elastyczne. Pracownicy szybko się zniechęcają.

W pracy (na produkcji, w hotelu, w restauracji, tartaku) panuje chaos komunikacyjny, błędy w pracy są częste.

Rozwiązanie:

3-tygodniowe wdrożenia językowe wideo dla pracowników migrujących do pracy za granicą to połączenie wdrożenia pracownika na stanowisko pracy wraz z bazą języka obcego. Wdrożenia dostępne są w wybranych parach językowych, ściśle dobrane do branży lub stanowiska. Pracownik w 3 tygodnie uzyskuje wiedzę z 300 najczęściej używanych fraz na jego stanowisku, posługuje się nimi na tyle, żeby poradzić sobie w 75% sytuacji zawodowych i prywatnych. 

Celem wdrożenia jest przygotowanie pracownika w okresie 3 tygodni do swobodnej komunikacji w języku docelowym na poziomie podstawowym (w każdej branży wystarczy znać ok 250-300 fraz w danym języku, aby tak się stało)

Wdrożenie to 21 modułów po 15 minut (każda na jeden dzień) + materiały i testy.  

Zakres językowy: docelowo każdy kurs specjalistyczny będzie dostępny w najbardziej potrzebnych językach: ukraiński/polski/rosyjski/gruziński, ale planujemy też takie języki jak albański, nepalski czy kazachski.

Nagrania video można odtwarzać na telefonie lub komputerze, a do testu można podchodzić wielokrotnie😊

Każdy kurs kończy się testem i uzyskując min 75% poprawności dany pracownik otrzymuje Certyfikat Zarejestrowanej Placówki Szkoleniowej Highline😊

Wdrożenie dostępne:

Zamów ofertę językową dla swojej firmy

Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty językowej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję.